Plexi Warszawa i cała Polska

PLEXI WARSZAWA

Plexi – PMMA to przezroczyste tworzywo sztuczne, którego głównym składnikiem jest polimer, jest to tworzywo sztywne, naturalnie transparentne, termoplastyczne. Tworzywo te wytwarzane jest metodą wytłaczania bądź wylewania, co wpływa na jego niektóre parametry techniczne. Jeden z najczęściej stosowanych tworzyw w reklamie oraz w przemyśle do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego, dobrze znosi warunki atmosferyczne, jest odporny na promienie UV. Płyty plexi wytwarzane są przez wytłaczanie albo przez odlewanie. Wysoka przezroczystość płyt z plexi oraz jednolitość sprawiają, że obraz przez nie widoczny nie jest zniekształcony, doskonale zastępują więc szkło, szczególnie, jeśli konieczne jest użycie materiału łatwego w obróbce. Płyty mają sporą sztywność oraz niezwykle gładką powierzchnię – plexi Warszawa.

Plexi – o naszym produkcie:

Plexi – szeroka gama produktów i wyrobów Plexico, jak płyty bezbarwne i kolorowe transparentne oraz barwione w masie, wykończenie powierzchni z połyskiem lub matowe stwarzają nieograniczone wręcz możliwości zastosowań odpowiadającym różnorodnym zapotrzebowaniom projektantów. Daje się uzyskać prawie nieograniczoną gamę przepuszczalności światła i rozproszenia.

Plexi Warszawa – więcej informacji:

Plexi Warszawa – warto pamiętać, że plexi nie wywiera szkodliwego wpływu na organizm człowieka i otoczenie. Plexi znajduje wiele zastosowań biomedycznych z powodu niewielkiej reakcji immunologicznej in vivo. Znana jest biozgodność plexi do tkanek stwierdzona w czasie drugiej wojny światowej – piloci myśliwców powracali niekiedy do bazy poranieni między innymi odłamkami plexi stosowanego do oszklenia kokpitów. Plexi okazał się inertny w stosunku do tkanek ludzkich, a odłamki trudne do usunięcia operacyjnego z ran po prostu pozostawiano na miejscu. Plexi nie jest biodegradowalny a odłamki te pozostawały w ciałach pilotów przez całe ich życie nie powodując powikłań i komplikacji typu zapalnego.

plexi

Plexi Warszawa – wyroby Plexico:

Plexi Warszawa – jesteśmy nowoczesną i wieloletnią firmą (ponad 20 lat na rynku) zajmującą się obróbką plexi i wyrabianiem z niej najróżniejszych produktów. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki takich jak budownictwo, przemysł, czy reklama. Naszym celem jest rzetelność, uczciwość, najwyższa jakość obsługi naszych klientów i wysoki profesjonalizm połączony z innowacją. Wykonujemy wyroby z płyt plexi i innych tworzyw sztucznych, na zlecenie Klienta lub według własnych unikalnych projektów. Plexi to materiał, który pozwala na bardzo dużą dowolność przy kreowaniu kształtów, co niesie za sobą możliwości realizacji każdego projektu (plexi Warszawa). Wykorzystaj te niepowtarzalne możliwości razem z Plexico – plexi Warszawa – zadzwoń do ekspertów z naszej firmy, przyjmujemy zlecenia z całego kraju: 602-311-477!

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”true” desc=”true” responsive=”true” display=”all” sort_by=”sort_order” animation_effect=”” album_title=”true” album_id=”1″]

plexi warszawa

PLEXI

PLEXI WARSZAWA

plexi

 

Oferujemy:

PLEXICO
Tomasz Zalewski

ul. Okuniewska 35a
05-070 Sulejówek

tel. +48 (22) 783 16 46
fax. +48 (22) 783 33 92
kom. +48 602 311 477

plexico@plexico.pl