Pleksi Warszawa i cała Polska
pleksi

PLEKSI WARSZAWA

Pleksi – PMMA to przezroczyste tworzywo sztuczne, którego głównym składnikiem jest polimer – poli (metakrylan metylu). Jest to tworzywo sztywne, naturalnie transparentne, termoplastyczne. Wytwarzane jest metodą wytłaczania lub wylewania, co wpływa na jego niektóre parametry techniczne. Jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w reklamie oraz w przemyśle do użytku wewnętrznego i na zewnątrz, dobrze znosi warunki atmosferyczne, jest odporny na promienie UV. Płyty pleksi wytwarzane są przez wytłaczanie (płyty ekstrudowane) lub odlewanie (płyty wylewane). Wysoka przezroczystość płyt z pleksi oraz jednolitość sprawiają, że obraz przez nie widoczny nie jest zniekształcony, świetnie zastępują więc szkło, szczególnie, jeśli konieczne jest użycie materiału łatwego w obróbce. Płyty mają dużą sztywność i bardzo gładką powierzchnię – pleksi Warszawa.

Pleksi – o produkcie:

Pleksi – szeroka gama wyrobów jak płyty bezbarwne i kolorowe transparentne oraz barwione w masie, wykończenie powierzchni z połyskiem lub matowe stwarzają nieograniczone wręcz możliwości zastosowań odpowiadającym różnorodnym zapotrzebowaniom projektantów. Daje się uzyskać prawie nieograniczoną gamę przepuszczalności światła i rozproszenia.

Pleksi Warszawa – informacje:

Pleksi Warszawa – warto pamiętać, iż pleksi nie wywiera szkodliwego wpływu na organizm człowieka. Pleksi znajduje wiele zastosowań biomedycznych z powodu niewielkiej reakcji immunologicznej in vivo. Znana jest biozgodność pleksi do tkanek stwierdzona w czasie II wojny światowej. Piloci myśliwców powracali niekiedy do bazy poranieni między innymi odłamkami pleksi stosowanego do oszklenia kokpitów. Pleksi okazał się inertny w stosunku do tkanek ludzkich – nawet oka, a odłamki trudne do usunięcia operacyjnego z ran po prostu pozostawiano na miejscu. Pleksi nie jest biodegradowalny i odłamki te pozostawały w ciałach pilotów przez całe ich życie nie powodując powikłań i komplikacji typu zapalnego.

pleksi

Pleksi Warszawa – nasze wyroby:

Pleksi Warszawa – jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą firmą już od ponad dwudziestu lat, zajmującą się sprzedażą i obróbką pleksi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu najwyższej jakości produktów , które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki takich jak przemysł, budownictwo, reklama. Naszym celem jest uczciwość , rzetelność , najwyższa jakość obsługi naszych klientów oraz profesjonalizm połączony z innowacją. Wykonujemy wyroby z płyt pleksi i innych tworzyw sztucznych, na zamówienie klienta lub według własnych projektów. Pleksi to materiał, który pozwala na dużą dowolność przy kreowaniu kształtów, co niesie za sobą możliwości realizacji każdego projektu (pleksi Warszawa). Wykorzystaj te niepowtarzalne możliwości razem z Plexico – pleksi Warszawa – zadzwoń do ekspertów z naszej firmy, przyjmujemy zlecenia z całego kraju: 602-311-477!

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”true” desc=”true” responsive=”true” display=”all” sort_by=”sort_order” animation_effect=”” album_title=”true” album_id=”1″]

pleksi warszawa

PLEXI

PLEKSI WARSZAWA

pleksi

 

Oferujemy:

PLEXICO
Tomasz Zalewski

ul. Okuniewska 35a
05-070 Sulejówek

tel. +48 (22) 783 16 46
fax. +48 (22) 783 33 92
kom. +48 602 311 477

plexico@plexico.pl