Litery z plexi
litery z plexi

LITERY Z PLEXI

Litery z plexi – litery wykonane z plexi to specjalność firmy Plexico dynamicznie funkcjonującej już na rynku od ponad 20 lat. Właśnie z nich wykonuje się obecnie najciekawsze wzornictwo szyldów promocyjnych bądź innych tablic, gdzie umieszcza się konkretne informacje. Firma Plexico wykonuje estetyczne litery z plexi dla bardzo wielu firm z Warszawy oraz całej Polski. Do zakupów u nas zapraszamy także Państwa. Litery z plexi z uwagi na dużą odporność termiczną oraz mechaniczną, można z powodzeniem stosować na zewnątrz jak i wewnątrz. Plexi zastosować można również w połączeniu z innymi materiałami takimi jak styorodur, Dibond, aluminium, PCV oraz wiele innych, a zastosowania ograniczone są wyłącznie naszą i Państwa pomysłowością. Plexi występuje również w postaci przezroczystej, które w bardzo dobrze zastępuje powszechnie stosowane szkło. Przy pomocy plexiglasu tworzyć można wspaniałe litery z plexi. Jeśli masz jakiś pomysł, zadzwoń koniecznie a my na pewno wykonamy reklamę, która sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom!

Litery z plexi – zastosowanie:

Zastosowanie liter z plexi jest obecnie tak niezwykle szerokie, iż stale pojawiają się nowe gałęzie, gdzie tego typu produkty są wykorzystywane. Jednak obecnie najpopularniej można je spotkać przy:

Litery z plexi – o produkcie:

Polimetakrylan metylu bo taka jest profesjonalna nazwa pleksi używanej do tworzenia między innymi własnie liter z plexi, otrzymuje się w wyniku polimeryzacji rodnikowej, bądź anionowej Kształtki i płyty ze szkła akrylowego można otrzymywać na dwa sposoby: z gotowego granulatu polimerowego w wyniku obróbki termoplastycznej , ekstruzji, bezpośrednio z monomeru, który jest poddawany rodnikowej polimeryzacji w bloku, w dobrze chłodzonych formach – ze względu na niezwykle silnie egzotermiczny przebieg tej polimeryzacji można tą metodą otrzymywać pręty, bloki i płyty materiału o grubości do nawet 300 mm (litery z plexi Warszawa). Wykorzystaj te niepowtarzalne możliwości razem z Plexico – litery z plexi Warszawa – dzwoń do ekspertów z naszej firmy, przyjmujemy zlecenia z całego kraju: 602-311-477!

Litery z plexi – galeria:

litery z plexi

LITERY Z PLEXI WARSZAWA

litery z plexi warszawa

PLEXICO
Tomasz Zalewski

ul. Okuniewska 35a
05-070 Sulejówek

tel. +48 (22) 783 16 46
fax. +48 (22) 783 33 92
kom. +48 602 311 477

plexico@plexico.pl