Litery z pleksi
litery z pleksi

LITERY Z PLEKSI

Litery z pleksi – nasze Litery z pleksi z uwagi na dużą odporność termiczną oraz mechaniczną, można z powodzeniem stosować na zewnątrz jak i wewnątrz. Pleksi zastosować można też w połączeniu z innymi materiałami takimi jak styorodur, dibond, aluminium, PCV oraz wiele innych, a zastosowania ograniczone są wyłącznie samą pomysłowością. Pleksi występuje również w postaci przezroczystej, które w bardzo dobrze zastępuje powszechnie stosowane szkło. Przy pomocy plexiglasu tworzyć można wspaniałe litery z pleksi. Jeśli masz jakiś pomysł, zadzwoń koniecznie a my na pewno wykonamy reklamę, która sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Litery z pleksi to specjalność firmy Plexico dynamicznie funkcjonującej już na rynku od ponad dwudziestu lat. Właśnie z nich wykonuje się obecnie najciekawsze wzornictwo szyldów promocyjnych bądź innych tablic, gdzie umieszcza się konkretne informacje. Nasza firma wykonuje estetyczne litery z pleksi dla bardzo wielu firm z Warszawy oraz całej Polski. Do zakupów u nas zapraszamy także Państwa.

Litery z pleksi – zastosowanie liter z pleksi:

Zastosowanie liter z pleksi jest obecnie tak niezwykle szerokie, iż stale pojawiają się nowe gałęzie, gdzie tego typu produkty są wykorzystywane. Jednak obecnie najpopularniej można je spotkać przy:

Litery z pleksi – o produkcie firmy Plexico:

Polimetakrylan metylu otrzymuje się w wyniku polimeryzacji rodnikowej, bądź anionowej kształtki i płyty ze szkła akrylowego można otrzymywać na dwa sposoby – z gotowego granulatu polimerowego w wyniku obróbki termoplastycznej , ekstruzji, bezpośrednio z monomeru, który jest poddawany rodnikowej polimeryzacji w bloku, w dobrze chłodzonych formach – ze względu na niezwykle silnie egzotermiczny przebieg tej polimeryzacji można tą metodą otrzymywać pręty, bloki i płyty materiału o grubości do nawet 300 mm (litery z pleksi Warszawa). Wykorzystaj te niepowtarzalne możliwości razem z Plexico – litery z pleksi Warszawa – dzwoń do ekspertów z naszej firmy, przyjmujemy zlecenia z całego kraju: 602-311-477!

Litery z pleksi – galeria:

litery z pleksi

 

LITERY Z PLEKSI WARSZAWA

litery z pleksi warszawa

PLEXICO
Tomasz Zalewski

ul. Okuniewska 35a
05-070 Sulejówek

tel. +48 (22) 783 16 46
fax. +48 (22) 783 33 92
kom. +48 602 311 477

plexico@plexico.pl