Cięcie plexi Warszawa i cała Polska
ciecie plexi

CIĘCIE PLEXI, PLEKSI WARSZAWA

Cięcie plexi – Dzięki technice typu cięcie plexi laserem, podczas obróbki cięcia, masz gwarancję, że brzegi materiału będą maksymalnie wygładzone podnosząc jakość wykonywanych produktów. Bazując na doświadczeniu w tym sektorze realizujemy zlecenia wykorzystując szeroką gamę grubości i kolorów dostępnych płyt akrylowych. Cięcie plexi, przecinanie laserem półproduktów, wycinanie otworów w plexi, wycinanie skomplikowanych elementów robotów, jak również parapetów, stołów, blatów do kuchni z pleksi, czy też akwariów itp., są integralną częścią pracy firmy Plexico. Oferujemy dla Ciebie wyjątkową usługę w zakresie cięcia laserowego plexi i frezowania. Technologia laserowa pozwala na precyzjne cięcie skomplikowanych elementów i dokładne odwzorowanie kształtu Twojego produktu reklamowego. Laser pozwala na wyeliminowanie zaokrągleń ostrych narożników, jak w przypadku cięcia frezem na frezarce. Podstawową usługą w naszej ofercie jest cięcie plexi. Poprzez zastosowanie technologii laserowej CO2, jesteśmy w stanie szybko zrealizować najbardziej wymagające zlecenia. Uzyskujemy dowolne kształty, gwarantujemy powtarzalność procesów, idealną dokładność, a przede wszystkim finalną jakość krawędzi, bez konieczności szlifowania.  Dodatkowo na każdym etapie cięcia plexi badamy tolerancję detali oraz wymiary poszczególnych elementów aby były idealnie spasowane i spełniały funkcje wytrzymałościowe oraz założenia estetyczne – cięcie plexi Warszawa.

Cięcie plexi – usługa:

Cięcie plexi – działamy od 2004 roku  i od tego czasu dostarczamy naszym klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie. W  naszej firmie Plexico oferujemy Państwu szeroką gamę artykułów wykonanych z płyt plexi oraz tworzyw sztucznych o wszechstronnym zastosowaniu oraz cięcie plexi i inne usługi obróbki. W naszej ofercie znajdą Państwo dosłownie wszystko – nie boimy się żadnego zlecenia! Kładziemy nacisk na detale oraz na sprawdzone materiały, dlatego nasze wyroby wyróżniają się najwyższą jakością. Świadczymy usługi takie jak cięcie plexi i inne usługi obróbki płyty plexi z użyciem urządzeń laserowych i ploterów frezujących. Służymy pełnym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów oraz ich obróbce.

Cięcie plexi – Plexico:

Cięcie plexi Warszawa – wybierając ofertę Plexico, mają Państwo gwarancję pełnej i fachowej realizacji usługi. Zapewniamy kompletność i terminowość dostaw. Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem i nowoczesnym zapleczem wiemy, jak spełniać oczekiwania naszych klientów. Jednocześnie ciągle doskonalimy swój park maszynowy (cięcie plexi Warszawa). Wykorzystaj te niepowtarzalne możliwości razem z Plexico – cięcie plexi Warszawa – dzwoń do ekspertów z naszej firmy, przyjmujemy zlecenia z całego kraju: 602-311-477!

Cięcie z plexi – pełna oferta:

cięcie plexi

CIĘCIE PLEXI WARSZAWA

cięcie plexi warszawa

PLEXICO
Tomasz Zalewski

ul. Okuniewska 35a
05-070 Sulejówek

tel. +48 (22) 783 16 46
fax. +48 (22) 783 33 92
kom. +48 602 311 477

plexico@plexico.pl