Cięcie pleksi Warszawa i cała Polska
cięcie pleksi

CIĘCIE PLEKSI

Cięcie pleksi – oferujemy dla Ciebie wyjątkową i jedyną  w swoim rodzaju usługę w zakresie cięcia pleksi (laserowego) i frezowania. Technologia laserowa pozwala na niezwykle precyzyjne cięcie skomplikowanych elementów i wielce dokładne odwzorowanie kształtu produktu reklamowego i promocyjnego. Laser pozwala na wyeliminowanie zaokrągleń ostrych narożników, jak w przypadku cięcia frezem na frezarce. Podstawową usługą w ofercie Plexico jest cięcie pleksi. Poprzez zastosowanie technologii laserowej CO2, jesteśmy w stanie szybko zrealizować najbardziej wymagające zlecenia. Uzyskujemy dowolne kształty, zawsze gwarantujemy powtarzalność procesów, perfekcyjną dokładność, a przede wszystkim finalną jakość krawędzi, bez konieczności szlifowania.  Dodatkowo na każdym etapie cięcia plexi badamy tolerancję detali oraz wymiary poszczególnych elementów aby były idealnie spasowane i spełniały funkcje wytrzymałościowe oraz założenia estetyczne – cięcie pleksi Warszawa. Dzięki technice typu cięcie pleksi laserem, podczas obróbki cięcia, masz pełną gwarancję, że brzegi materiału będą maksymalnie wygładzone podnosząc jakość wykonywanych wyrobów z pleksi. Bazując na doświadczeniu w tym sektorze realizujemy zamówienia wykorzystując szeroką gamę grubości i kolorów dostępnych płyt akrylowych. Cięcie pleksi, przecinanie laserem półproduktów, wycinanie otworów w pleksi, wycinanie skomplikowanych elementów robotów, jak również parapetów, stołów, akwariów czy też blatów do kuchni z pleksi, są zawsze integralną częścią działalności naszej firmy.

Cięcie pleksi – nasza usługa:

Cięcie pleksi – w ofercie firmy Plexico znajdą Państwo dosłownie wszystko, nie boimy się absolutnie żadnego zlecenia! Kładziemy duży nacisk na detale oraz na sprawdzone materiały – dlatego właśnie nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Świadczymy usługi takie jak cięcie pleksi i inne usługi obróbki płyty pleksi z użyciem urządzeń laserowych i ploterów frezujących. Służymy pełnym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów oraz ich obróbce. Działamy już od ponad dwudziestu lat  i od tego czasu dostarczamy naszym Klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie. W Plexico oferujemy Państwu szeroką gamę wyrobów wykonanych z płyt pleksi oraz tworzyw sztucznych o wszechstronnym zastosowaniu oraz cięcie pleksi i inne usługi obróbki.

Cięcie pleksi – pełna gwarancja:

Cięcie pleksi Warszawa – wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancję pełnej i fachowej realizacji usługi. Zapewniamy kompletność i terminowość naszych dostaw. Jako firma działająca od 1994 roku, z dużym doświadczeniem i nowoczesnym zapleczem wiemy, jak spełniać oczekiwania Klientów. Jednocześnie ciągle doskonalimy swój park maszynowy (cięcie pleksi Warszawa). Wykorzystaj te niepowtarzalne możliwości razem z Plexico – cięcie pleksi Warszawa – dzwoń do ekspertów z naszej firmy, przyjmujemy zlecenia z całego kraju: 602-311-477!

Cięcie z pleksi – pełna oferta:

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”true” desc=”true” responsive=”true” display=”all” sort_by=”sort_order” animation_effect=”” album_title=”false” album_id=”1″]

cięcie pleksi warszawa

CIĘCIE PLEXI, PLEKSI WARSZAWA

cięcie pleksi

PLEXICO
Tomasz Zalewski

ul. Okuniewska 35a
05-070 Sulejówek

tel. +48 (22) 783 16 46
fax. +48 (22) 783 33 92
kom. +48 602 311 477

plexico@plexico.pl